Jak začít (nejen) s bakalářkou

Jak začít (nejen) s bakalářkou

Vydej se na cestu

Komu se to bude líbit?
Kurz pro všechny, kteří začínají tvořit nebo se v brzké době chystají tvořit bakalářku či diplomku. Je vhodný pro studenty dálkového i prezenčního studia.

Co probereme:
→ Jak vybrat a zúžit téma
→ Jak nastavit cíle práce
→ Co vyplnit do metodiky
→ Jak na strukturu práce
→ Kde hledat zdroje
→ První kroky po schválení téma

Online

120 min.

700 Kč

H3
20. března | 18:30 - 20:30

Co si z kurzu odnesete?

Z kurzu si odneseš know-how, jak přemýšlet nad tvorbou závěrečné práce, jaká je návaznost jednotlivých kroků, na co nezapomenout a jak se do toho pustit.

Pokud by tě zajímalo spíše jak se přinutit psát, doporučuji webinář 7 principů pro pravidelné psaní, více informací zde: https://www.napisdiplomku.cz/7-principu-pro-pravidelne-psani/

Ještě se rozhoduješ?

Mrkni na reference

Byl to nesmírně příjemně prožitý čas využitý opravdu smysluplným způsobem. Absolvování kurzu mě rozhodně posunulo dál v mém přemýšlení nad diplomovou prací, pomohlo mi ujasnit si některé nejasnosti a nakoplo mě do další práce, což jsem potřebovala.
Maruška 2
Marie Bukovjanová
/ Učitelka ZŠ
Celý kurz se mi velice líbil, příjemná atmosféra a také super, vstřícný přístup lektorky! Člověk se nebál na cokoliv se zeptat, doptat! Naprosto klíčové bylo pro mě stanovení symbolického, aplikačního a poznávacího cíle. Opravdu mi to pomohlo si uvědomit, co vlastně prací sleduji, čeho chci dosáhnout. Doma jsem ještě nad tím přemýšlela a pracovala a úplně se teď na svoji BP koukám jinak, mnohem jasněji, pozitivněji :)! Z kurzu si odnáším mnoho praktických rad ohledně psaní, komunikace s vedoucí práce a uspořádání času.
Tereza Menclová2
Tereza Menclová
/ Manažer pro sociální média
Kurz pro mě byl přínosný a dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Vytvořila jsem si jasnější představu o tom, nad čím vším se musím zamyslet, než začnu práci psát. Také jsem se uklidnila, když jsem viděla, že nejsem jediná, kdo s psaním závěrečné práce má problémy a neví si rady.
Klára Jandorová2
Klára Jandorová
/ Studentka