Jak se nezbláznit z diplomky

Jak se nezbláznit z diplomky

Vydej se na cestu

Kurz je vhodný pro všechny, kteří již bojují, nebo v brzké době se chystají bojovat, s bakalářskou či diplomovou prací. Můžete se těšit na čtyři části:

Jak začít psát - výběr a zúžení tématu, definice cíle a hlavní výzkumné otázky.
7 principů pro pravidelné psaní - jak zvládnou psaní při práci, dětech, zemětřesení apod.
Metodologické okénko - základy metodologie a jak to nedělat.
Tipy&Triky - kde hledat zdroje, jak na citace, které apky proces tvorby usnadní a další inspirace.

Online

180 min.

750 Kč

26. dubna | 18:00

Co si z kurzu odnesete?

Cílem setkání je, abyste odcházeli s pocitem, že práci zvládnete, a také věděli, jak to celé provedete. Odcházet budete s konkrétními metodami, které vám mohou psaní práce usnadnit, a s praktickými odkazy, kde najdete další užitečné informace, které se do přednášky nevešly.

Ještě se rozhoduješ?

Mrkni na reference

Byl to nesmírně příjemně prožitý čas využitý opravdu smysluplným způsobem. Absolvování kurzu mě rozhodně posunulo dál v mém přemýšlení nad diplomovou prací, pomohlo mi ujasnit si některé nejasnosti a nakoplo mě do další práce, což jsem potřebovala.
Maruška 2
Marie Bukovjanová
/ Učitelka ZŠ
Celý kurz se mi velice líbil, příjemná atmosféra a také super, vstřícný přístup lektorky! Člověk se nebál na cokoliv se zeptat, doptat! Naprosto klíčové bylo pro mě stanovení symbolického, aplikačního a poznávacího cíle. Opravdu mi to pomohlo si uvědomit, co vlastně prací sleduji, čeho chci dosáhnout. Doma jsem ještě nad tím přemýšlela a pracovala a úplně se teď na svoji BP koukám jinak, mnohem jasněji, pozitivněji :)! Z kurzu si odnáším mnoho praktických rad ohledně psaní, komunikace s vedoucí práce a uspořádání času.
Tereza Menclová2
Tereza Menclová
/ Manažer pro sociální média
Kurz pro mě byl přínosný a dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Vytvořila jsem si jasnější představu o tom, nad čím vším se musím zamyslet, než začnu práci psát. Také jsem se uklidnila, když jsem viděla, že nejsem jediná, kdo s psaním závěrečné práce má problémy a neví si rady.
Klára Jandorová2
Klára Jandorová
/ Studentka