Jak se nezbláznit z diplomky

Jak se nezbláznit z diplomky

Vydej se na cestu

Kurz je vhodný pro všechny, kteří již bojují, nebo v brzké době se chystají bojovat, s bakalářskou či diplomovou prací. Můžete se těšit na čtyři části:

7 principů pro pravidelné psaní - jak zvládnou psaní při práci, dětech, zemětřesení apod.
→ Jak začít psát - výběr a zúžení tématu, definice cíle a hlavní výzkumné otázky.
Metodologické okénko - základy metodologie a jak to nedělat.
Tipy&Triky - kde hledat zdroje, jak na citace, které apky proces tvorby usnadní a další inspirace.

Online

180 min.

600 Kč

H3
22. listopadu | 18:00

Co si z kurzu odnesete?

Cílem setkání je, abyste odcházeli s pocitem, že práci zvládnete, a také věděli, jak to celé provedete. Odcházet budete s konkrétními metodami, které vám mohou psaní práce usnadnit, a s praktickými odkazy, kde najdete další užitečné informace, které se do přednášky nevešly.

Pokud by vás zajímala pouze část 7 principů pro pravidelné psaní, lze ji absolvovat samostatně, více informací zde: https://www.napisdiplomku.cz/7-principu-pro-pravidelne-psani/

Ještě se rozhoduješ?

Mrkni na reference

Byl to nesmírně příjemně prožitý čas využitý opravdu smysluplným způsobem. Absolvování kurzu mě rozhodně posunulo dál v mém přemýšlení nad diplomovou prací, pomohlo mi ujasnit si některé nejasnosti a nakoplo mě do další práce, což jsem potřebovala.
Maruška 2
Marie Bukovjanová
/ Učitelka ZŠ
Celý kurz se mi velice líbil, příjemná atmosféra a také super, vstřícný přístup lektorky! Člověk se nebál na cokoliv se zeptat, doptat! Naprosto klíčové bylo pro mě stanovení symbolického, aplikačního a poznávacího cíle. Opravdu mi to pomohlo si uvědomit, co vlastně prací sleduji, čeho chci dosáhnout. Doma jsem ještě nad tím přemýšlela a pracovala a úplně se teď na svoji BP koukám jinak, mnohem jasněji, pozitivněji :)! Z kurzu si odnáším mnoho praktických rad ohledně psaní, komunikace s vedoucí práce a uspořádání času.
Tereza Menclová2
Tereza Menclová
/ Manažer pro sociální média
Kurz pro mě byl přínosný a dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Vytvořila jsem si jasnější představu o tom, nad čím vším se musím zamyslet, než začnu práci psát. Také jsem se uklidnila, když jsem viděla, že nejsem jediná, kdo s psaním závěrečné práce má problémy a neví si rady.
Klára Jandorová2
Klára Jandorová
/ Studentka