Diplomková výzva

Diplomková výzva

Vytvoř si návyk!

Výzva je vhodná pro každého, kdo chce s bakalářkou či diplomkou konečně pořádně pohnout. Jedno, jestli jsi úplně na začátku a potřebuješ se do toho teprve dostat, nebo jestli se chceš do diplomky naplno opřít těsně před odevzdáním.

Nedaří se ti najít prostor pro psaní, protože všechno na světě je důležitější než diplomka?
Jsi chorobný prokrastinátor a potřebuješ nad sebou dohled? 
Píšeš při práci nebo s dětmi za zády a najít čas a energii je téměř nemožné? Pojď vyzkoušet tuhle výzvu! 

Online (Webinář)

3 x 45 min.

700 Kč

1.-21. den každý měsíc

Jak to funguje

Výzva je založená hlavně na budování návyku. Na začátku si dáš ve skupině veřejný závazek, že se po dobu 21 dnů budeš každý den aspoň chviličku bakalářce/diplomce věnovat. Klidně jen 15 minut denně (nebo klidně i víc, když to zvládneš ;)), ale pravidelně! Jedině tak si vytvoříš návyk, můžeš s diplomkou navázat pozitivní vztah a začneš se na ní třeba i těšit.

Co tě čeká

  1. První den ti přijdou na mail instrukce a návodné otázky, které ti pomohou si závazek vhodně naformulovat. Závazek pak hned se svým jménem zaznamenáš do společné tabulky, aby ho všichni viděli.
  2. Každý den do tabulky zapíšeš, jak se ti dařilo závazek plnit. 
  3. Každý den ti také přijde mail, kde s tebou budu sdílet užitečné informace pro psaní diplomek, tipy na aplikace, které můžou usnadnit práci, nebo jen nějakou drobnou motivaci pro psaní. 
  4. Každý týden se celá skupinka potkáme ONLINE! Posdílíme si, co komu (ne)jde a proč, vyměníme si rady a nápady a posílíme týmového ducha! Dohromady se tedy uvidíme TŘIKRÁT a ty máš třikrát možnost zeptat se a poradit se, o čem bude třeba.
  5. Po celou dobu (a i po výzvě) je ti k dispozici facebooková skupina Napiš diplomku, kde je prostor pro vzájemný hec, podporu, sdílení i otázky.

Tohle video krásně vysvětluje, jak výzva funguje. A to především na principu veřejného závazku a principu tvorby návyku pro pravidelné psaní. 

Ještě se rozhoduješ?

Mrkni na reference

Z mé strany obrovské děkuji. Gabka je jako lektorka naprosto skvělá, sympatická a ví, o čem mluví. Srozumitelně vysvětlí, poradí a především nasměruje. Já jsem se konečně k psaní dokopala jen díky výzvě. Měla jsem k dobru rok, kdy jsem opakovala ročník a mohla jsem psát, ale nepsala. Teď mi stačilo 21 dní a teoretická část včetně dotazníků k výzkumu je na světě. Děkuji za rady, povzbuzení!
FB_IMG_1635516964224
Petra Otýpková
vedoucí Penzionu a pečovatelské služby
Kurz určitě doporučuji všem, kteří mají problém s diplomkou začít nebo se v tom "plácají" už dlouhou dobu. Kromě praktických tipů jak na diplomku předá kurz i tipy jak si zorganizovat čas a pracovat efektivněji, což se hodí i do budoucna. Sdílení s ostatními dodává motivaci pokračovat a pocit, že v tom nejste sami. To vše člověku pomůže vytvořit si návyk, aby každý den udělal alespoň malý kousek práce 🙂
Lucie Pospíšilová2
Lucie Pospíšilová
/ asistentka na Velvyslanectví ČR v Mexiku
Výzva mi pomohla dokopat se k začátku psaní vůbec, napůjčovat si knížky, sdílení s ostatními mě trochu hnalo mít ve sdílené tabulce co nejméně nul. Mockrát děkuju, Gabko, tvoje práce mi hodně pomohla! Donutila mě začít na tom makat a nemít k bakalářce negativní přístup hned od začátku. A to je důležitý! Díky moc.
Kateřina Mlázovská
Kateřina Mlázovská
/ studentka